Teknoloji

WWE 2K23 çıkış tarihi belli oldu

21 Ocak’ta çıkış tarihi sızdırılan WWE 2K23, resmi bir açıklama ile 17 Mart 2023’te yayınlanacağını resmen duyurdu. Böylece sızdırılan tarih doğrulanmış oldu.

Geçtiğimiz günlerde ALumia_Italia tarafından ortaya atılan iddia, çıkış tarihinin 17 Mart olacağını da yayınlamış, oyunun kapak fotoğrafını da yayınlamıştı.

WWE’nin yeni oyunu WWE 2K23, yayıncı 2K ve geliştirici Visual CONcepts tarafından yapılan açıklamaya göre 17 Mart’ta PC (Steam), Xbox Series, Playstation 4, Playstation 5 ve Xbox One’a aynı anda çıkacağı açıklandı. , 2023.

16 kez şampiyonluk kazanması nedeniyle WWE’nin süperstarı olarak kabul edilen WWE şampiyonu John Cena, 20. yıl dönümünü kutlamak için WWE 2K23’ün kapağında olacak. Cena, bir basın açıklamasında oyunun kapağında yer alan her WWE süper yıldızı ve John Cena’nın süperstar olarak yer aldığı bu yılki kapak hakkında şunları söyledi:

“WWE 2K23 aracılığıyla size kariyerimin hikayesini anlatmak benim için büyük bir zevk. 2K, WWE 2K serisini bu konseptle hayata geçirmek için harika bir iş çıkardı. WWE 2K23’ün kapağında olmaktan da onur duyuyorum.”

Ayrıca üretici firmada çok heyecanlandıklarını ve kendilerini kanıtlamak istediklerini basın açıklamasında belirtti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu