Haber

Vatan Partisi Genel Başkanı İnce, Düzce ve Bolu’yu ziyaret etti

Taşra Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Düzce ve Bolu’yu ziyaret etti.

Düzce Barosu ziyaretinin ardından Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nda gazetecilere açıklama yapan İnce, seçim için 14 Mayıs tarihini uygun bulmadığını söyledi.

İnce, Türkiye’nin güç meselelerini doğru prosedürlerle çözmesi, dışa bağımlılığı azaltması, dünyadaki işleri takip etmesi ve gelişmelere hazırlıklı olması gerektiğini vurguladı.

Türkiye’nin 10 yıl sonra önemli bir su sorunuyla karşı karşıya kalacağını savunan İnce, “13.5 milyar dolarla 3 yılda tamamlanacak bir proje hazırlayıp tüm siyasi partilere gönderdik. Biz olmayabiliriz siz olabilirsiniz. . ” dedim.

Diğer muhalefet partileri gibi olmadıklarını ve doğru çalışmaları desteklediklerini anlatan İnce, hükümetin tarım ve mülteciler konusundaki politikalarını doğru bulmadıklarını kaydetti.

İnce, ifadelerinin ardından Gaziantep ve İstanbul sokaklarında bir süredir sohbet ettiği vatandaşlara simit ikram etti.

Bolu’daki cenazeye katıldı

Düzce ziyaretinin ardından Bolu’ya giden İnce, İstanbul’da vefat eden Bolu İzzet Baysal Vakfı Lideri Ahmet Baysal’ın eşi Solmaz Baysal’ın Kalıcı Konutlar Camii’ndeki cenazesine katıldı.

Cenaze namazının ardından İzzet Baysal Caddesi’ndeki esnafı ziyaret eden İnce, vatandaşlarla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bolu Belediyesi önünde Köroğlu Heykeli’nin bulunduğu alanda gazetecilere açıklamalarda bulunan İnce, seçim tarihi olarak 14 Mayıs’ın gündemde olduğunu hatırlatarak, “6’lı masaya önerim şudur. Geçen dönem 51 gün ile beni aday gösterdiler, 13 ile gidemedim, zaman yetmedi, hiçbir ilçeye gidemedim. Bir an önce adayların ortaya çıkması gerektiğini düşünüyorum. Seçime yaklaşık 115 gün var.” dedi.

İnce, Vatan Partisi olarak Türkiye’yi hazineden ya da başka bir takviyeden yardım almadan sadece gönüllülerin gücüyle sokak sokak dolaştıklarını söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu